Apie mus

UAB “Klaipėdos želdiniai“ įkurta 2001 m. birželio 20 d.

Mūsų misija yra suteikti klientams didžiausią landšafto paslaugų asortimentą: nuo paprasčiausių konsultacijų aplinkos tvarkymo klausimais iki profesionalaus aplinkos projektavimo įgyvendinimo.

Mūsų darbuotojai – tai specialistai, turintys žinių, įgytų studijų metu Lietuvos universitetuose ir kitose mokymosi įstaigose. Darbuotojai nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose, užsienyje vykstančiuose apmokymuose bei turi didžiulę darbo patirtį apželdinimo sferoje.

Ilgalaikiai santykiai su partneriais Europoje padeda mums sparčiai tobulėti, todėl mūsų darbų kokybė atitinka Europos standartus.

Užmegzti santykiai su Kraštovaizdžio architektų sąjunga, draugija “Žaliuojanti vilnija”, Klaipėdos universiteto Gamtos ir Matematikos mokslų fakultetu, Klaipėdos Verslo ir Technologijų kolegija, Kauno kolegijos Kraštotvarkos fakultetu, kurių pagalba mūsų darbuotojai tobulina savo teorines ir praktines žinias seminaruose ir kursuose.

UAB “Klaipėdos želdiniai” atlieka Klaipėdos miesto želdinių ir gatvių, įmonių ir organizacijų, privačių teritorijų priežiūros darbus: teritorijų šlavimas, sniego valymas, šienavimas. Dirbame ne tik visoje Lietuvoje, bet ir užsienyje. Visiems darbams yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos, dirbama su tvarkinga technika.